Smycken Ringar
1285893

Liisa Vitali

(Finland, 1918-1987)
Liisa vitali, ring "pitsi", silver. aatos johannes hauli, helsingfors 1968.

Liisa Vitali, Ring "Pitsi", silver. Aatos Johannes Hauli, Helsingfors 1968.

Stämplad Liisa.
Storlek 17,75/56.
Bredd 10 mm.
Vikt 2,3 g.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - R70
Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

130
1 320
157
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (12 bud)
24 apr 13:50
130 EUR
24 apr 13:47
120 EUR
24 apr 13:46
110 EUR
24 apr 13:44
100 EUR
24 apr 13:37
90 EUR