Smycken Ringar
1285893

Liisa Vitali

(Finland, 1918-1987)
Liisa vitali, ring "pitsi", silver. aatos johannes hauli, helsingfors 1968.

Liisa Vitali, Ring "Pitsi", silver. Aatos Johannes Hauli, Helsingfors 1968.

Stämplad Liisa.
Storlek 17,75/56.
Bredd 10 mm.
Vikt 2,3 g.

Smärre slitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
250 EUR