1285933

Jarkko Peltonen

(Finland, 1947-2008)
Jarkko peltonen, olja på duk, signerad och daterad 2002.

Jarkko Peltonen, olja på duk, signerad och daterad 2002.

Surrealistisk vy. 51 x 72 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR