1285940

Bruno Maximus

(Finland, Född 1970)
Bruno maximus, olja på duk, signerad och daterad 2002.

Bruno Maximus, olja på duk, signerad och daterad 2002.

"Hängande fiskrecept", 33 x 41.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR