Elgitarr, Fender Telecaster, Rarities Flame Maple Top, 2019.

Kropp av al, framsida av flammig lönn. Hals och greppbräda av lönn. Serienr US19029976. Stämskruvar och straplocks utbytt, original medföljer. I originalcase.

Obetydligt slitage. Inga synliga skador.

Utropspris
18 000 SEK