1286007
Elgitarr, Fender Telecaster, Rarities Flame Maple Top, 2019.
Elgitarr, fender telecaster, rarities flame maple top, 2019.

Kropp av al, framsida av flammig lönn. Hals och greppbräda av lönn. Serienr US19029976. Stämskruvar och straplocks utbytt, original medföljer. I originalcase.

Obetydligt slitage. Inga synliga skador.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
18 000 SEK