Diverse Nysilver
128605

HORNPOKAL, horn, nysilver, sent 1800-tal.

Hornpokal, horn, nysilver, sent 1800-tal.

H 55.

Lösa fästen, smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK