Möbler Fåtöljer & Soffor
1286424

Fåtölj, 1900-talets slut.

Fåtölj, 1900-talets slut.
Fåtölj, 1900-talets slut.
Fåtölj, 1900-talets slut.
Fåtölj, 1900-talets slut.

Helstoppad fåtölj med tygklädsel. Ben av bok. Längd 84, bredd 75, sitthöjd ca 40, höjd 77 cm.

Smärre slitage, fläckar.

Övrigt

Inköpt vid Svenssons i Lammhult. Se även nummer 1286422.

Utropspris
2 500 SEK