Ring 18K vitguld med 1 briljant 1,52 ct H SI1, GIA certifikat 2010

Total vikt 5,5 g. Storlek ca 17,5/55,5.

Slitage. Nagg. Gäller ringskena.

Utropspris
65 000 SEK