Smycken Ringar
1286639
Ring 18K vitguld med 1 briljant 1,52 ct H SI1, GIA certifikat 2010
Ring 18k vitguld med 1 briljant 1,52 ct h si1, gia certifikat 2010.

Total vikt 5,5 g. Storlek ca 17,5/55,5.

Slitage. Nagg. Gäller ringskena.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Slutpris
55 000
5 440
6 594
Utropspris
65 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
19 jan 15:36
55 000 SEK
19 jan 15:36
53 000 SEK
19 jan 15:36
51 000 SEK
19 jan 15:35
49 000 SEK
19 jan 15:33
47 000 SEK