1286789

Veikko Takala

(Finland, 1923-2008)
Veikko takala, olja på pannå, signerad och daterad-70.

Veikko Takala, olja på pannå, signerad och daterad-70.

"Lämmin ilta" (varm kväll). 39x98 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T62
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
330
3 333
401
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
2 mar 19:02
330 EUR
2 mar 16:56
310 EUR
2 mar 15:52
290 EUR
2 mar 14:51
270 EUR
2 mar 10:34
250 EUR