Design Möbler
1286853
Fåtölj, "Gåsen", Herman Persson Järn- & Trämanufaktur, Bjärnum, 1950-tal.
Fåtölj, "gåsen", herman persson järn- & trämanufaktur, bjärnum, 1950-tal.

Svärtad stålrörsstomme. Armlän av teak. Klädsel av textil. Sitthöjd 33 cm.

Slitage. Märken. Färgbortfall. Lagning på textil.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar
550
55
66
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
24 jan 15:20
550 SEK
24 jan 12:55
300 SEK