Design Övrigt
1286880
Figuriner, 2 st, porslin, Royal Dux, 1900-talets första hälft.
Figuriner, 2 st, porslin, royal dux, 1900-talets första hälft.

Snäckformad skål med kvinna samt pojke med hund. Höjd 25-45 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK