Möbler Fåtöljer & Soffor
1286892
Fåtölj med fotpall, 2000-tal
Fåtölj med fotpall, 2000-tal.
Fåtölj med fotpall, 2000-tal.
Fåtölj med fotpall, 2000-tal.
Fåtölj med fotpall, 2000-tal.
Fåtölj med fotpall, 2000-tal.
Fåtölj med fotpall, 2000-tal.

Stoppade och klädda i randig textil. Sitthöjd ca 50 cm.

Ställvis slitage. Fläckar. Smärre skador på textil.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 600
258
314
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
14 jan 14:51
2 600 SEK
14 jan 14:51
2 400 SEK
14 jan 14:46
2 200 SEK
14 jan 13:49
2 000 SEK
13 jan 17:53
500 SEK