Möbler Trädgårdsmöbler
1286899
Tennisbänk/trädgårdsbänk, proveniens GLTK, Göteborg, 1900-tal
Tennisbänk/trädgårdsbänk, proveniens gltk, göteborg, 1900-tal.

Grönlackerade gjutjärnsgavlar. Träribbor. Längd 127 cm, sitthöjd 43 cm. Nyrenoverad.

Smärre slitage. Renoverad. Lös del samt skruvar medföljer.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 700
466
567
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
14 jan 14:47
4 700 SEK
14 jan 14:47
4 500 SEK
14 jan 14:02
4 200 SEK
14 jan 14:02
4 000 SEK
14 jan 14:02
4 000 SEK