Design Möbler
1286980

Haldor Vik & Ingmar Relling, dagbädd, "Svane", ur Svane-serien, Ekornes Fabrikker A/S, Norge, omkring 1970.

Haldor vik & ingmar relling, dagbädd, "svane", ur svane-serien, ekornes fabrikker a/s, norge, omkring 1970.

Stomme av teak. Lösa plymåer i rygg och sits. Bord i teak och teakfaner. 70 x 70 cm, höjd 53 cm. Soffornas längd 163 cm-193 cm, sitthöjd ca 40 cm.

Slitage. Fanerskador. Fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
8 000 SEK