Möbler Hyllor & Bokhyllor
1286998

Bokhylla med skåp, 1940-tal.

Bokhylla med skåp, 1940-tal.
Bokhylla med skåp, 1940-tal.
Bokhylla med skåp, 1940-tal.
Bokhylla med skåp, 1940-tal.
Bokhylla med skåp, 1940-tal.

Fanerad med betsad björk. Två flyttbara hyllplan. Längd 174, djup 30, höjd 72 cm. Nyckel finns.

Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK