Jens Juul Eilersen, soffa samt fotpall, "Great Lift", Eilersen, 2000-tal
Avtagbar klädsel. Lösa plymåer i sits och rygg. Inköpt hos Nordiska Galleriet 2010. Längd 240 cm. Djup ca 90 cm. Sitthöjd ca 43 cm. Höjd 78 cm. 100 x 61 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.