Allmoge
1287057

Hängsskåp, delvis 1700-tal.

Hängsskåp, delvis 1700-tal.

Stomme i ek. Uppsvängt genombrutet krön. Dörr. Bredd 60 cm. Djup 26 cm. Höjd 80 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Delvis renoverad. Delvis äldre delar.

Utropspris
3 000 SEK