Smycken Armband
1287062
Armlänk, 18K guld, korridorlänk
Armlänk, 18k guld, korridorlänk.

Stockholm 1969. Längd 19 cm. Vikt 20 gram.

Slitage. Repor.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
6 600
654
796
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 jan 13:14
6 600 SEK
11 jan 17:03
6 400 SEK
10 jan 21:57
6 200 SEK
10 jan 19:41
6 000 SEK
10 jan 18:19
5 600 SEK