Möbler Hyllor & Bokhyllor
1287087

Sänghyllor, ett par, 1950-60-tal.

Sänghyllor fanerade med mahogny, en låda vardera, gavlar av svartlackerad metall. Bredd ca 40, djup ca 30, höjd ca 51 cm. Nyckel finns.

Slitage, renoverade, senare lackerade.

Utropspris
2 500 SEK