Design Möbler
1287088

Spegel, modell 7028, Glas & Trä, Hovmantorp, 1950-60-tal.

Spegel, modell 7028, glas & trä, hovmantorp, 1950-60-tal.

Spegel med ram av valnöt. Etikettmärkt. Ca 123 x 82 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK