Allmoge
1287247

Ostformar, 2 st, allmoge, 1800-tal.

Furu. En bemålad. Märkta med initialer. 48 x 30 cm. 61 x 44 cm.

Slitage. Torrsprickor. En lagad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
1 800
178
217
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 feb 11:52
1 800 SEK
27 feb 11:51
1 600 SEK
27 feb 2:01
700 SEK
26 feb 22:08
500 SEK
23 feb 22:39
300 SEK