Glas Servisglas
1287360

Ingeborg Lundin servis ca 43 dlr "Silvia" Orrefors sent 1900-tal

Ingeborg lundin servis ca 43 dlr  "silvia" orrefors sent 1900-tal.

Bestående av;
14 vin, höjd 14,5 cm,
12 starkvin, höjd 11 cm,
9 selter,
8 wiskey.

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK