Bemålat, skuren dekor, dörrpar med galler, 127x54x186 cm
Bruksslitage. Repor. Renoverad. Märken. Två lås ur funktion (upplåsta)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10