Konst Modern svensk konst
1287414
Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)
(Sverige, 1939-1997)
Beck & jung, computer ink plot, 2+2 st, signerade, daterade och numrerade.

Beck & Jung, computer ink plot, 2+2 st, signerade, daterade och numrerade

'Roofer' och 'Platter cad', båda 1982 EA, blad 29 x 29 cm. 'H' 82/200 1980-96 samt 'MG' 182/190 1995, blad båda 14,5 x 10 cm.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
2 500 SEK