Design Möbler
1287421
Arne Norell
(Sverige, 1917-1971)
Arne norell, karmstolar 1 par "löven" aneby 1900-talets senare del.

Arne Norell, karmstolar 1 par "Löven" Aneby 1900-talets senare del

Stomme av mahogny, lösa plymåer, sitthöjd ca 45 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
47 000
4 661
5 671
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (54 bud)
14
17 jan 14:15
47 000 SEK
17 jan 14:15
45 000 SEK
17 jan 14:15
42 000 SEK
14
17 jan 14:15
40 000 SEK
17 jan 14:15
40 000 SEK