Smycken Armband
1287505

Armband 18K guld, bismarck-länk, 31,2 g, ca 20 x 1 cm, Stockholm 1967

Armband 18k guld, bismarck-länk, 31,2 g, ca 20 x 1 cm, stockholm 1967.

Bolidenguld.

Slitage. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
10 000 SEK