Walter Hickman, glasservisdelar, 68 st, "Pippi", Kosta.

Dekor med bubbla.
4 större highballglas, höjder 19-22 cm
25 mellanstora highballglas, höjd 13 cm
9 mindre highballglas, höjd 11 cm
7 smala långa shots/likörglas höjd 5,5 cm
15 shots/likörglas med olika fot, höjd 11,5 cm
5 whiskeyglas, höjd 7 cm
1 ishink
Karaff, höjd 36 cm.
Kanna, höjd 22 cm

Slitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06