1287663

Okänd konstnär 1700/1800-tal

Okänd konstnär, olja på pannå, osignerad, 1700/1800-tal.

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, osignerad, 1700/1800-tal.

Religiöst motiv. 34 x 23 cm. Oramad.

Ytskikt med slitage. Maskhål.

Utropspris
3 000 SEK