Smycken Övriga
1287685

Malakit, 6 delar, 1900-tal.

Malakit, 6 delar, 1900-tal.
Malakit, 6 delar, 1900-tal.

Två ägg, längd 3,5 och 5 cm. Fyra kulor, diameter 1,5 - 4 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK