1287690

Ljusstakar, ett par, brons, 1700-tal.

Balusterformade skaft. På välvd fot. Höjd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagning. Bristningar. Borrade hål.

Utropspris
2 500 SEK