1287695
LJUSSTAKE, brons, gotisk stil, 1800-tal.
Ljusstake, brons, gotisk stil, 1800-tal.

På tre lejonfötter. Höjd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Slutpris
1 800
178
217
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
15 feb 10:18
1 800 SEK
15 feb 10:18
1 500 SEK
11 feb 20:31
1 000 SEK