Allmoge
1287705

VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Dörr med hyllplan bakom. Målat. Bredd 39. Djup 22. Höjd 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Delvis senare målning. Sprickor. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK