Konst Skulptur
1287706
KRUCIFIX, skuret bemålat trä, 1700-/1800-tal.
Krucifix, skuret bemålat trä,  1700-/1800-tal.

Total höjd 91 cm.

Åldersrelaterat slitage. Avslag. Färgbortfall. Sprickor.

Utropspris
2 500 SEK