Belysning Bordslampor
1287712

Art Déco

Bordslampa, brons, art déco, 1900-talets första hälft.

BORDSLAMPA, brons, art déco, 1900-talets första hälft.

Fasetterat skaft. På oktogonal fot. Total höjd ca 63 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P5

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

400
40
48
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
19 feb 13:10
400 SEK
13 feb 20:13
300 SEK