Belysning Övrig
1287718

STATIONSLYKTA, stämplad SJ 1040, 1900-talets första hälft.

Stationslykta, stämplad sj 1040, 1900-talets första hälft.

Svartlackerad. Höjd 30 cm.

Anlupen. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 500 SEK