D Laurentii Heisteri, Compendium Anatomicum, die ganze Anatomie, Verlag Michael Huberts, Bresslau 1721. Med fyra kopparstick på inre organ. Senare omslag.
Åldersrelaterat slitage. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.