1287739
MANNERHEIM, tryckbild i ram, 1940-tal.
Mannerheim, tryckbild i ram, 1940-tal.

Carl Gustaf Emil Mannerheim, Marskalk av Finland. Mått inkl ram med kröndekor 52 x 38 cm.

Sedvanligt slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR