Design Möbler
1287781
Philippe Starck
(Frankrike, Född 1949)
Philippe starck, coffee table "pepper young" för disform, 1980-tal.

Philippe Starck, coffee table "Pepper Young" för Disform, 1980-tal.

Glasskiva med rundade hörn. Fyra ben i metall. Längd 110 cm. Bredd 65 cm. Höjd 30 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
5 000 SEK