Möbler Hyllor & Bokhyllor
1287870
Bokhylla, 1920/30-tal.
Bokhylla, 1920/30-tal.
Bokhylla, 1920/30-tal.
Bokhylla, 1920/30-tal.
Bokhylla, 1920/30-tal.

Fanerad med björk. Två lådor. Längd 163, djup 31, höjd 153 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 6 timmar
2 600
257
312
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
20 jan 23:03
2 600 SEK
20 jan 21:35
2 400 SEK
18 jan 13:27
2 200 SEK
14 jan 2:01
2 000 SEK