Allmoge
1287886
Bänk, allmoge, sent 1800-tal.
Bänk, allmoge, sent 1800-tal.
Bänk, allmoge, sent 1800-tal.
Bänk, allmoge, sent 1800-tal.
Bänk, allmoge, sent 1800-tal.
Bänk, allmoge, sent 1800-tal.

Målad furu. Längd 200, bredd 27, höjd 40 cm.

Senare målning. Slitage. Färgbortfall. Lagningar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK