1287944

Elgitarr Squier Fender Telecaster, 2010-tal.

Elgitarr squier fender telecaster, 2010-tal.

Kropp i pine, hals i lönn, dott inläggningar. Serial number CGS1041485

Ej genomgången. Smärre slitage. Gig bag medföljer.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
2 500 SEK