1287946

Akustisk gitarr, Republic Tri-cone 200 resonator, 2000-tal.

Akustisk gitarr, republic tri-cone 200 resonator, 2000-tal.

Kropp i metall med graverad dekor, hals i mahogny, greppbräda i Blackwood tek med dot inläggningar.

Ej genomgången, Case medföljer. Smärre slitage.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
2 500 SEK