Möbler Fåtöljer & Soffor
1288001
Fåtölj med fotpall, 1900-talets andra hälft.

Helstoppad fåtölj och fotpall med lösa sittdynor och ryggdyna. Fåtöljen märkt Norell Made in Sweden. Sitthöjd ca 42-50, höjd 102 cm.

Slitage. Blekt. Ett hjul skadat.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H114

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 6 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)