Design Övrigt
1288042
Valdas Kurklietis
(Litauen, Född 1975)
Valdas kurklietis, keramik, skulptur, signerad och daterad 2012.

Valdas Kurklietis, keramik, skulptur, signerad och daterad 2012.

"Resources". Lysterglasyr. Höjd 40 cm.

Smärre slitage. Smärre nagg. Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK