Design Möbler
1288057

David Blomberg

(Sverige, 1874-1962)
David blomberg, bord, ett par snarlika, 1900-talets mitt.

David Blomberg, bord, ett par snarlika, 1900-talets mitt.

Teak och masurbjörk. Ett brännmärkt DB. Längd 110, bredd 60, höjd 75 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK