Design Möbler
1288097
IKEA
(Sverige, 1943-)
Ikea, sideboard, "korsör", 1900-talets andra hälft.

IKEA, sideboard, "Korsör", 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak, front med två skjutdörrar samt fyra lådor. Längd 183, djup 42, höjd 77 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H155
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 7 timmar
5 200
514
623
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
19 jan 19:04
5 200 SEK
19 jan 17:20
5 000 SEK
19 jan 17:20
5 000 SEK
18 jan 19:51
4 700 SEK
18 jan 19:51
4 500 SEK