Tvådelat. Målad furu med dekor av blommor. Hyllinredning med skedhylla. Daterat 1853 på insidan av en dörr. Bredd 102, djup 69, höjd 220 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre skador. Färgbortfall. Delvis senare målning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.