Möbler Speglar
1288154
Spegel, sengustaviansk, omkring år 1800.

Bronserad och förgylld spegel med delat glas. Skuren dekor och med pastellage. Höjd 123, bredd 54 cm.

Senare glas. Lagning. Renoverad. Färgbortfall.

Utropspris
5 000 SEK